Úvodní strana O firmě Novinky ze světa SULKO

Novinky ze světa SULKO

V soutěži Ocenění Českých Lídrů v Olomouckém kraji jsme získali 3. místo

Ocenění Českých Lídrů si klade za cíl propojovat české lídry a ukázat mladé generaci pozitiva podnikání. Motto soutěže “Budujeme hrdé Česko” vyjadřuje, co všechno můžeme díky podnikání dokázat, a ukazuje našim dětem, že pracovat, být aktivní a nebát se postavit na vlastní nohy má svůj vlastní smysl. 

 

Naše společnost SULKO získala v soutěži bronzovou medaili pro Olomoucký kraj. Rádi bychom připomněli, že se montáží oken a dveří zabýváme již od roku 1993. Za tu dobu jsme stihli získat tisíce spokojených zákazníků u nás i v zahraničí. Jsme hrdí na to, že jsme ryze českou rodinnou společností, která staví na tradičních hodnotách, a zároveň se snažíme být na špici v oblasti kvality a technologické vyspělosti produktů. 

 

Před námi se umístila společnost LASKI, s.r.o., která je jen o rok starší než my a její hlavní činností je výroba profesionální komunální techniky a prodej motorů. Mezi její stěžejní produkty patří např. štěpkovač nebo fréza na pařezy. Absolutním vítězem v Olomouckém kraji se pak stala firma FARMAK, a.s., která je ryze českou chemicko-farmaceutickou společností s kořeny již v roce 1934. Tato společnost se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing chemických meziproduktů a specialit a léčivých látek. Exportuje do více než 50 zemí světa. 

 

Jsme hrdí na to, že jsme se mohli rovnocenně utkat s tak úspěšnými firmami. 

 

Celé slavnostní online vyhlášení vítězů z jednotlivých krajů můžete shlédnout zde (Olomoucký kraj najdete v čase 22:50)

 

https://www.youtube.com/watch?v=vISj8rNDC40&t=1369s  

 
obrázek
obrázek


Zpět na přehled novinek

Mapa poboček SULKO

mapa