Úvodní strana O firmě Novinky ze světa SULKO

Novinky ze světa SULKO

obrázek
Opatření v souvislosti s nouzvým stavem a onemocněním COVID-19

Vážení zákazníci, partneři a kolegové,

rádi bychom vás informovali o pozitivnějších věcech, ale vzhledem k nouzovému stavu na území České republiky jsme z důvodu ochrany zdraví vás i našich zaměstnanců nuceni provést následující opatření:

 

  • Naši zaměstnanci pracují bez zásadních omezení, přičemž však dodržují přísná hygienická a bezpečnostní opatření. Nošení roušek a rukavic je u nás již standardem. Na pracoviště smí vstupovat pouze ti, kteří nevykazují známky nachlazení, respiračního onemocnění a nemají zvýšenou teplotu.

 

  • Všechny naše provozovny přijaly přísná hygienická opatření. Každý vstupující si myje a desinfikuje ruce podle návodu. Při vstupu do areálu firmy měříme zaměstnancům teplotu. Zvýšili jsme frekvenci úklidu, při kterém se zaměřujeme především na desinfekci klik, vypínačů a dalších ploch. Naši zaměstnanci si na denní bázi čistí speciálními ubrousky své pracovní nástroje a nářadí včetně počítačů, mobilních telefonů, a dalších. V naší firemní kantýně se zaměstnanci střídají během obědů tak, aby se nepotkávali vzájemně výrobní dělníci a administrativní pracovníci.

 

  • Ač nás to moc mrzí, do odvolání smí do naší firmy vstoupit pouze naši zaměstnanci. Pro veřejnost je vstup zakázán. Prosíme naše obchodní partnery i zákazníky o pochopení. V případě dopravců a montážníků je umožněn vstup pouze do venkovních prostor s omezením pohybu po areálu. Samozřejmostí je použití roušky nebo respirátoru (respirátor s výdechem musí být překryt rouškou), gumových rukavic. Všem dopravcům i montážníkům je při vstupu do areálu měřena teplota. Tyto osoby musí být bez příznaků jakéhokoli virového onemocnění (čestné prohlášení).

 

  • Všechny naše obchodní kanceláře v Česku jsou od 20. 4. 2020 opět otevřeny. Osobní návštěvy se nemusíte obávat. Všichni naši pracovníci dodržují přísná hygienická nařízení a doporučení pro bezpečný kontakt. Na všech prodejnách jsou vám k dispozici jednorázové gumové rukavice a desinfekční prostředky. Navíc několikrát denně probíhá desinfekce klik a dalších povrchů.  Při setkání s vámi zamezujeme vstupu dalších osob do prodejny, abychom vás chránili. Při jednání prosím dodržujte minimální odstup 2 m od našich pracovníků a vstupujte se zakrytými ústy a nosem. V případě, že nemáte sjednanou schůzku na konkrétní čas, může vás náš pracovník požádat, abyste počkal před prodejnou nebo vás usadí na místo k čekání určené. Respektujte prosím naše opatření. Chráníte sebe i nás.

 

  • Všechny přijaté poptávky evidujeme a intenzivně se jim věnují naší obchodníci, kteří vás v řádu hodin kontaktují a upřesní si s vámi vaše přání a požadavky. V případě zájmu se s vámi rádi potkají na místě realizace, kde můžete společně vše dořešit. Nemusíte mít žádné obavy. Všichni obchodníci dodržují velmi přísná hygienická opatření, používají roušky a jiné ochranné pomůcky. Připravenou cenovou nabídku vám poté rádi zašlou na e-mail.

 

  • V případě, že se rozhodnete do realizace jít, navštíví vaši stavbu montážníci a provedou finální zaměření pro výrobu.

 

  • Po finálním zaměření s vámi podepíšeme osobně nebo elektronicky smlouvu a zadáme vaši zakázku do výroby. Jakmile pro vás budeme mít vše vyrobeno, tak vám v předem domluveném termínu okna a dveře přivezeme, namontujeme a předáme dokončenou zakázku. Naši montážníci i dopravci dodržují veškerá přísná hygienická opatření a používají ochranné pomůcky.

 

Snažíme se minimalizovat dopady současné situace a plnit závazky vůči našim zákazníkům, zaměstnancům a dodavatelům. Hlavním cílem pro nás je ochránit zdraví a bezpečnost našich obchodních partnerů, zaměstnanců a jejich rodin.  I díky tomu dokážeme nadále vyrábět a následně montovat okna a dveře pro vás, naše zákazníky.

Vážíme si Vaší důvěry a děkujeme, že i Vy respektujete naše opatření.  

 

V Zábřehu dne 20. 4. 2020

 

 


Zpět na přehled novinek

Mapa poboček SULKO

mapa