Úvodní strana Produkty Stínicí technika Interiér

Interiér

Hliníkové žaluzie
Interiérová žaluzie s hliníkovou lamelou se vyrábí s hranatou nebo zakulacenou horní lištou. Používá se do plastových, dřevěných i hliníkových oken. Montáž se provádí do zasklívací lišty, na rám křídla okna, na stěnu nebo strop.
Dekorativní rolety
Látkové rolety jsou odolné proti nepříznivým vlivům, jako jsou vlhkost či prach. Kazetová vnitřní látková roleta s použitím vhodné látky vytváří zatemňující clonu s minimálními prosvity a ochraňuje nejen interiér, ale i vaše soukromí.
Plisé
Interiérové stínění z plisované látky se používá do plastových, dřevěných i hliníkových oken. Montáž se provádí na rám okna nebo do okenního otvoru. Ovládání je zajištěno provázkem s brzdou, tyčí, madlem, klikou nebo motorem.
Vertikální žaluzie
Vnitřní vertikální látková žaluzie je praktický i elegantní doplněk interiéru. Naklápěním lamel dochází k regulaci světla a soukromí. Používá se u rodinných domů, bytů i kanceláří. Montáž je prováděna na stěnu, strop nebo do šikmin.
Japonské posuvné stěny
Japonské posuvné stěny jsou určeny pro zastínění velkých ploch nebo pro rozdělení interiéru. Jedná se o vertikální zastínění s největší variabilitou. Montáž se provádí na stěnu či strop.

Mapa poboček SULKO

mapa