Úvodní strana Produkty Dveře SULKO

Dveře SULKO

Vchodové dveře musí splňovat vysoké požadavky na dlouhodobou funkčnost, kvalitu, tepelně-izolační vlastnosti i estetické hledisko. Rozhodli jsme se proto připravit pro naše zákazníky jejich ucelenou nabídku. Vchodové dveře vytvářejí první dojem.

Plastové dveře SULKO
Plastové dveře z vysoce odolných plastových profilů splňují nároky na potřebnou úroveň zabezpečení, a současně je lze doplnit příslušenstvím ve velkém množství barev, typů a tvarů. Kromě bezkonkurenčních tepelně izolačních a konstrukčních vlastností jsou snadno opravitelné.
Hliníkové dveře SULKO
Jedná se o ekonomickou volbu využívanou především pro komerční objekty. Hliníkové dveře lze doplnit o vložky v izolačních u rodinných domů ve variantě ClassicAl+. Vchodové dveře SULKO jsou dodávány s nízkým, kartáčkovým či automatickým prahem a jsou vhodné do bezbariérových prostor.
Dřevěné dveře SULKO
Dokážeme nabídnout tvar a členění vchodových dřevěných dveří dle přání zákazníků. Moderní dřevěné vchodové dveře mají výborné vlastnosti: stabilitu, pevnost a nízkou tepelnou roztažnost. Používáme dřevo vysoké kvality, speciální zasklívací systémy a kvalitní povrchovou úpravu i kování.
Garážová vrata SULKO
Sekční garážová vrata SULKO jsou ideálním řešením do novostaveb, ale i jako náhrada stávajících vrat bez nutnosti bourání a stavebních úprav. Vrata SULKO jsou vhodná i do velkých garáží pro dvě a více aut.
Příslušenství pro dveře SULKO
Příslušenství je součástí kompletní nabídky SULKO a vychází ze současných trendů a náročných požadavků zákazníků na design i funkčnost. Jeho výběru je třeba věnovat neméně péče jako při výběru oken nebo dveří.

Mapa poboček SULKO

mapa