Úvodní strana Produkty Okna SULKO

Okna SULKO

Plastová, hliníková i dřevěná okna vyráběná a dodávaná naší společností SULKO jsou českými výrobky, které splňují náročné požadavky norem na životnost, izolační a konstrukční vlastnosti oken i nároky na moderní design a tvary otvorových výplní.

Plastová okna SULKO
Plastová okna jsou velmi oblíbená pro jejich snadnou údržbu, dlouhou životnost, funkčnost, tepelně izolační a konstrukční vlastnosti. Plastová okna vyrábíme v moderním designu, vybrat si můžete z mnoha barev a dekorů i nadstandardních rozměrů. Naše plastová okna se hodí do všech typů budov.
Kompozitní okna SULKO
Využití kompozitu změnilo jednou provždy svět okenních profilů. Špičkový kompozitní systém RAU FIPRO umožňuje zcela nový komfort bydlení v ruku v ruce s ohledem na přírodu. Kompozitní ona nabízí vynikající energetickou účinnost, akustickou izolaci, dlouhou životnost a estetickou flexibilitu, protože lze snadno přizpůsobit vzhled okna různým architektonickým stylům. Navíc jsou kompozitní okna často navržena tak, aby byla snadno ovladatelná a údržbová, což z nich dělá praktickou volbu pro mnoho domácností a komerčních prostor.
Hliníková okna SULKO
Hliníková okna jsou stále žádanějšími pro svou odolnost. Předností hliníkových oken je mimořádná pevnost, trvanlivost, minimální údržba, bezpečnost a luxusní designový vzhled. Hliníková okna mají přesnou konstrukci vhodnou i pro budovy s velkým proskleným prostorem.
Dřevěná okna SULKO
Dřevěná okna se používají převážně pro rodinné domy a z estetického důvodu. Pro skvělou izolaci i moderní design je zákazníci volí do novostaveb a při rekonstrukcích. Pro eurookna používáme dřevo splňující nároky na izolaci obytných prostor od hluku, tepelných ztrát a ochranu před vnějšími vlivy.
Příslušenství pro okna SULKO
Příslušenství je součástí kompletní nabídky SULKO a vychází ze současných trendů a náročných požadavků zákazníků na design i funkčnost. Jeho výběru je třeba věnovat neméně péče jako při výběru oken nebo dveří.

Mapa poboček SULKO

mapa