Úvodní strana O firmě Spolupracujeme

Spolupracujeme

ico výroba

Kompletní architektonické a projekční poradenství včetně provádění inženýrských služeb. Návrhy a modernizace interiérů, nábytku a doplňků.

ico výroba

Přední český výrobce cihelných produktů pro hrubou stavbu s tradicí 135 let v oboru. Na trh dodává cihly, stropy, překlady a komíny, které jsou kompletním řešením pro stavby rodinných a bytových domů.

ico výroba

Hlavním zaměřením společnosti TERMO + holding, a.s. jsou komplexní regenerace bytových, panelových i historických domů zahrnující projekční a inženýrskou činnost, technický vývoj, kontrolu kvality a finanční poradenství.

ico výroba

Světový lídr v oblasti polymerů s historií od roku 1948. Firma REHAU se zabývá vývojem plastových a kompozitových produktů pro automobilový, letecký a stavební průmysl - okenní a fasádní systémy.

ico výroba

Přední výrobce plochého skla v Evropě. Vyrábí, zpracovává a dodává ploché sklo pro stavebnictví-vnější fasády a dekorativní sklo do interiérů.

ico výroba

Koncern G-U působí celosvětově, je jedním z předních výrobců okenní a dveřní techniky a kompletního sortimentu okenního kování. Dodává vše potřebné k otvírání , zavírání a zajištění oken a prosklených dveří.

ico výroba

Největší a nejsilnější firma v oboru stínící techniky. Společnost se zabývá výrobou, prodejem a poradenstvím v oblasti protisluneční techniky - žaluzie, rolety, stínění, markýzy a sítě proti hmyzu.

ico výroba

Základním kamenem výroby společnosti Perito jsou dveřní výplně, jakožto komponenty pro výrobu vchodových dveří a hliníkových profilů, hladké výplňové desky pro příčkové vchodové dveře, okopové části např. zimních zahrad a dalších profilových sestav.

ico výroba

Aluprof systém Czech s.r.o. je součástí skupiny Grupa Kety-nejmodernější a největší firmy, která je lídrem v oblasti výroby hliníkových profilů a hliníkových systémů pro stavebnictví.

ico výroba

Skupina SIEGENIA-AUBI KFV přináší vysokou úroveň kompletního řešení techniky oken, dveří, větrací techniky a techniky budov od motorově řízených a automaticky se zavírajících oken až po integrovaný systém monitorování uzávěrů.

ico výroba

Firma nabízí dřevní a plastové výplně v širokém sortimentu variant zasklení od standartních ornamentních skel přes zasklení doplněná meziskelními mřížkami až po originální pískovaná skla, skla s dekory, vytráže, spékaná skla a skla vypouklá. To vše včetně možnosti jejich zhotovení dle individuálního požadavku zákazníka.

Mapa poboček SULKO

mapa