NAŠE SULKO TÝMY

Jsme lidé, kteří ve společnosti SULKO pracují s nadšením. Do našich týmových medailonků jsme vložili naše srdce a autenticitu.

Vedení společnosti

To, že je SULKO rodinná firma, můžete u nás vidět i cítit na každém kroku. Se zakladatelem firmy Liborem Suchánkem se tak potkáte třeba na firemním cyklo výletu, s jeho synem a jednatelem Petrem Suchánkem pak zase na sportovním dnu SULKO. Někteří dokonce tvrdí, že je podezřele podobný čertu, který v SULKU každoročně doprovází Mikuláše a Anděla…

Personální oddělení

Naším cílem je najít pro správné lidi to správné místo. Je pro nás důležité, aby se s námi každý zaměstnanec cítil dobře a měl příležitost věnovat se tomu, co umí nejlépe. Vzdělávání, rozvoj, týmovost, vzájemný respekt a úcta k rodinným hodnotám vnášejí do naší společné práce radost a nadšení.

Kontroling a servisní oddělení

Náš tým dohlíží, aby každá zakázka šla firmou jako po másle, od toho tu máme náš dispečink. Od prvního kontaktu se zákazníkem, předání příslušnému obchodníkovi až po smluvení termínu montáže, případně vyřešení požadavků na servis. Dispečink má vždy prst na tepu zakázek.

Exportní oddělení

Firma SULKO dodává kromě České republiky své výrobky do dalších 10 evropských zemí a naše okna můžete otevřít třeba až v New Yorku. Pro naše zahraniční zákazníky jsme partneři nejen v komunikaci (na našem exportním oddělení se domluvíte německy, anglicky, francouzsky, …), ale také v tom, že známe dokonale všechny normy a standardy daných zemí.

Obchodní oddělení

Aktivní komunikace se zákazníkem, hledání nejlepších technických řešení, pružná reakce na měnící se trh a podněty našich zákazníků jsou základní atributy naší práce. S nadšením nabízíme našim zákazníkům produkt, který se stává součástí jejich domovů. Naším cílem je spokojený zákazník, který nás doporučí svým blízkým.

Výroba

Jen ve výrobě u nás pracuje 110 zaměstnanců. Díky jejich dovednostem, znalostem a poctivému přístupu k práci opouští výrobní linku produkty, na které se naši zákazníci mohou spolehnout a které jim dlouhodobě skvěle slouží. Jsme hrdí na špičkově vybavenou výrobu, kvalitní a pečlivě vybrané materiály.

IT oddělení

Být správným „ajťákem“ znamená žít technikou, softwarem a technologiemi jak v práci, tak i ve svém volném čase. Náš vedoucí IT oddělení Vašek Spáčil je toho živým důkazem. Protože ho počítače a IT systémy provází celý život, funguje naše firma jako na drátkách.

Technicko-investiční rozvoj

Ve společnosti SULKO se vždy snažíme najít to nejlepší řešení pro našeho zákazníka. Naši specialisté vyřeší jakýkoliv technický oříšek. Jsme schopni každou zakázku do detailu připravit do výroby tak, abychom splnili i nadstandartní požadavky zákazníka.

PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ
PŘÍLEŽITOSTI V SULKO

Volné pozice
COVID-19

Mapa poboček SULKO

mapa