Více o společnosti SULKO

Společně vytváříme prostředí, kde se cítíme dobře… Rodinná atmosféra, přátelský přístup, podpora a vzájemný respekt jsou hodnoty, na kterých si zakládáme.

SULKO JE VÍCE NEŽ JEN OKNA A DVEŘE

Jsme ryze česká rodinná společnost, která staví na tradičních hodnotách.

Společnost SULKO je týmem skvělých lidí, kteří svoji práci vykonávají srdcem a s hrdostí.

Těší nás, že máme příležitost setkávat se společně nejen při práci, ale i při jiných sportovních a společenských příležitostech.

VOLNÉ POZICE
2
Volné pozice
ROK ZALOŽENÍ
1993
POČET ZAMĚSTNANCŮ
245
“Sulko je pro mě rodinné dědictví, které chci dále rozvíjet a upevnit jeho pozici lídra na trhu komplexních dodávek oken a dveří.”
Petr SuchánekJednatel

Jsme tým!

Jako správný tým se potřebujeme dále zdokonalovat, abychom společně dokázali posouvat hranice své práce v oboru, který je náročný a neustále se vyvíjí.

Účast na odborných konferencích, školeních a dalších rozvojových aktivitách nám pomáhají udržet se na špičce. Naše práce nás baví a vkládáme do ní kus nadšení a zejména sebe sama.

SULKO rodina

Někteří zaměstnanci u nás pracují už více než 20 let, a proto známe dobře nejenom je, ale i celé jejich rodiny.

Velmi rádi se účastníme celofiremních akcí, jako je např. SULKO sportovní den, nebo Mikuláš, kdy mezi nás zavítají i rodinní příslušníci zaměstnanců. Není výjimkou, že někdo z rodinných příslušníků, které potkáme na Sportovním dnu SULKO, se za nějaký čas stane našim spolupracovníkem.

COVID-19

Mapa poboček SULKO

mapa