Úvodní strana Akce Okna do konce roku + Sidolux
SPECIÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKA - Parapety zdarma

Otevřete nový rok s okny Sulko.

PŘI OBJEDNÁNÍ OKEN DO 22.10.2021 GARANTUJEME DODÁNÍ A INSTALACI DO KONCE ROKU! Jako dárek navíc získáte zásobu čisticích prostředků značky Sidolux na rok zdarma (1 box, 10 balení Sidolux Window 500ml). Napište si o nezávaznou kalkulaci vaší zakázky JEŠTĚ DNES ZDE


Základní podmínky kampaně:

 • Akce se vztahuje pouze na plastová okna, a to bílá, kombinace bílá a jednostranná barva, popřípadě oboustranná barva – se standardním kováním.
 • Nezapomeňte při odesílání formuláře zaškrtnout políčko ‚Akce Okna do konce roku + Sidolux‘ - bez tohoto nebudeme umět poptávku rozeznat od regulérní.
 • Objednávka musí být podána do 22.10.2021, v jiném případě bude zakázka zpracována dle normálních podmínek a možností dodání.
 • V případě kombinované objednávky bude objednávka rozdělena na 2 etapy, kdy dveře budou dodány později.
 • Záloha ad 80 % z celkové sumy musí být zaplacena do 3 dnů od podepsání smlouvy.
 • Tato nabídka platí pro koncové spotřebitele, objednatel je rovněž uživatel předmětu díla dle SOD a platí na zakázky do celkové ceny 150.000,- Kč vč. DPH. Součást akce 'Sidolux Window produkty na rok zdarma' platí pro zakázky nad 10.000,- Kč vč. DPH.
 • Při nesplnění jakékoliv z výše zmíněné podmínky propadá nárok na garanci dodání a montáže do 31.12.2021 a nárok na zásobu Sidolux Window produktů na rok zdarma.
 • Sulko si vyhrazuje právo nepřijmout objednávku z kapacitních důvodů
 • Dále si společnost Sulko vyhrazuje právo zrušení garance montáže do konce roku v případě, že;
  ◦ se teploty pohybují pod -10 °C, z technických důvodů je tak nemožno montáž realizovat
  ◦ zákazník nepřistoupí na navrhovaný termín montáže či jakkoliv znemožní realizaci ve smluveném termínu
  ◦ zákazník nemá připravenou stavbu
Poptávkový formulář

Máte k dispozici projektovou dokumentaci? Vyplňte náš poptávkový formulář a zašlete přílohou. Do poznámky nezapomeňte zadat, že se jedná o kampaň Sidolux.

Konfigurátor oken

Pokud již máte okna zaměřená, použijte náš konfigurátor oken na zadání poptávky. Do poznámky nezapomeňte zadat, že se jedná o kampaň Sidolux.Těšíme se na vaši poptávku.
Váš tým Sulko!Sidolux Window


Více informací o produktech Sidolux Window
najdete na www.sidolux.czMapa poboček SULKO

mapa